Прості але корисні винаходи

Деякі речі настільки геніальні, що незрозуміло, чому вони досі не скрізь

Батарейки, які можна заряджати від USB-порту.Зручні світлофори в Україні, які не заступає великогабаритний транспорт.Безповітряні велосипедні шини, які не треба накачуватиПовторне використання води.


Питний фонтанчик влаштований так, щоб з нього могли пити і собаки.


Деталі збірного столу не розсортовані за типом, а за етапами складання.Визначник гір у Швейцарії.Кнопка виклику знаходиться в декількох метрах від ліфта, щоб двері були відчинені, коли ви підійдете до них.Карнизи для штор в готелі влаштовані так, щоб між ними не було щілини.Кнопки у ліфті, які можна натискати ногою.Дах на фургонах кур’єрської служби UPS прозорий, щоб вдень не треба було вмикати освітлення всередині.Огорожа, на якій можна сидіти.«Ручки для ніг» для тих, хто боїться чужих мікробів.


Лінії розмітки продовжують на стіні, щоб було зручніше паркуватися.Магазинний візок зі сканером, який підрахує суму покупокВ пральні встановлені тренажери, щоб було чим зайнятися, поки речі перуться.


Стільці в ресторані гірськолижного курорту оснащені місцем для зберігання рукавичок, шоломів, шапок тощо.Спинка лави відкидається вперед і назад, так що можна сидіти обличчям в будь-який бік.


За матеріалами tutkatamka та boredpanda.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Азбука Морзе Українською

Python: Урок 3. Типи даних в програмуванні. Визначення змінної

Компетентнісні задачі - 9 клас, Google Клас