Можливості використання відеоігор в освіті
![Зображення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjj4Ccif5F1hoLBTjWzCZWoSpbjHfO22gLs_U1PBJtlq1NV0B4JMJ_8HLFxBbPUwtfHu711wXkTDqS4ZGb3SCHHgV9FcGcYRwDv5ELRtBDkLn-2PXP92o4LlRVe3_NPCKdxviaW7qRRd6CotR9X22FvKsxQMYDQyhbXsHUB0wEj2feLqpzCeecY9VI5nw/s320/education_game.jpg)
З розвитком технологій та доступністю комп'ютерів та смартфонів, використання відеоігор в освіті стає все популярнішим. Вони можуть бути корисним інструментом для розвитку креативності, логічного мислення, вміння приймати рішення та інших компетенцій. Гейміфікація навчального процесу дає безліч можливостей і переваг. Ось декілька з них: Мотивація до навчання: відеоігри можуть зацікавити учнів та створити мотивацію до навчання. Граючись в ігри, учні можуть збільшувати свої знання та вміння, не відчуваючи цього як тягар. Розвиток когнітивних навичок: багато відеоігор містять елементи стратегії, логіки та розв’язання проблем, що допомагає розвивати когнітивні навички учнів. Розвиток соціальних навичок: багато відеоігор мають мультиплеєрний режим, що дозволяє учням взаємодіяти з іншими гравцями, розвиваючи соціальні навички. Розвиток мовленнєвих навичок: відеоігри можуть бути корисними для вивчення іноземних мов, оскільки багато ігор мають іншомовну локалізацію. Ефективність в навчанні