Механік з Каліфорнії винайшов "вічний" велосипед

Кожен механік знає, що рухомі деталі під впливом сили тертя руйнуються з часом. Девід Вайнер, засновник компанії Priority Bicycles, знає це як ніхто інший
Про це пише видання "Популярная механика", передає Еспресо.TV
За плечима Вайнера 6 років роботи як велосипедного механіка. І незважаючи на те, що він вже давно змінив сферу діяльності, це захоплення не давало йому спокою багато років. І ось, нарешті, прийшов час здійснити мрію - створити «вічний» велосипед, що не потребує ремонту. 
В основі конструкції Priority Bicycle лежить традиційна полегшена рама з алюмінію з високонадійними вузлами. Гримлячий залізний ланцюг був замінений на систему приводного ременя, що не потребує змащення і забезпечує більш плавний хід. 
Трьохшвидкісна маточина від Shimanо використовує принцип планетарної передачі/втулки (механічна система в ізольованому корпусі, що складається з шестерней). Спеціальні «антипрокольні» шини, виготовлені за технологією Runflat, дозволять зберегти мобільність навіть при пошкодженні. 
Ну і, якщо ви вчилися кататися на велосипеді не вчора, то, швидше за все, звикли користуватися ножним гальмом. Принцип його роботи гранично простий: приводом в даному випадку служить ланцюгова передача і, щоб почати гальмування, потрібно крутити педалі у зворотний бік. Такий пристрій відмінно працює на сінглспідах, але несумісно з традиційною механічною трансмісією.
відео: Dave Weiner

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Азбука Морзе Українською

Python: Урок 3. Типи даних в програмуванні. Визначення змінної

Компетентнісні задачі - 9 клас, Google Клас